O nás

Sme členom skupiny Finportal – najväčšieho Broker poolu pôsobiaceho na slovenskom trhu. Za 12 rokov svojho pôsobenia sa Finportal zaradil do TOP 3 samostatných finančných agentov na Slovensku. Svoje unikátne služby poskytuje viac ako 400 firmám a viac ako 2300 finančným sprostredkovateľom.

Finportal svojím obchodným partnerom zabezpečuje širokú paletu služieb, ktorú pri svojej práci potrebujú. V rámci služieb tak získavajú podporu backoffice, produktovú podporu, spracovanie klientskych zmlúv, digitálne zázemie či vzdelávanie.

Finportal pre reality

Finportal sa rozhodol využiť svoje dlhodobé skúsenosti v outsourcingu služieb vo finančnom sprostredkovaní a hlavne kvalitné IT zázemie, ktorým disponuje, a vytvoriť tak obdobný brooker pool aj pre realitné kancelárie pod názvom Finportal pre reality.

Ste realitná kancelária a nespolupracujete so žiadnym finančným sprostredkovateľom?

Pridajte sa do nášho poolu Finportal pre reality, a mi Vášmu klientovi pridelíme skúseného sprostredkovateľa, ktorý hravo vyrieši financovanie kúpy vysnívanej nehnuteľnosti. Vy samozrejme za tohto klienta získate od nás finančnú odmenu.

Ste realitná kancelária, ktorá už svojho
finančného sprostredkovateľa má ?

Nevadí ! Využite ďalšie z mnohých benefitov, ktoré Vám spolupráca s poolom Finportal pre reality prinesie. Či už je to inzercia na realitných portáloch až po technické vychytávky, ktoré inde nenájdete. Vy sa venujte tomu čo Vás baví a zvyšok vyriešime za Vás 😊

Pozrite si všetky výhody zblízka Dohodnite si s nami stretnutie